>>> הורידו את האפליקציה שלנו וקבלו 20% הנחה על הקניה הראשונה ומשלוח עד הבית בחינם!! <<<

מהפכה במקפיא: פיתוח ישראלי של לחם אורגני

המצאות ישראליות תמיד תופסות את תשומת ליבנו ולאחרונה, פיתוח ישראלי של לחם אורגני, טבעי וללא חומרים משמרים מכוון "לתפוס" מקום במקפיא ומשם היישר לבטן.

ע"פ מחקרים שנעשו, מרבית הציבור הישראלי (64%) מעדיף לרכוש מזון תוצרת הארץ. אם נצרף לנתון זה את הרצון והצורך הגובר בקרב הציבור למזון שאינו עובר תהליך עיבוד אינטנסיבי, נבין מדוע מדובר בבשורה של ממש. הלחמים המונבטים הם ללא גלוטן, ללא שמרים וללא חומרים משמרים ונעשים בעבודת יד.

ממה עשויים הלחמים המונבטים?

אז ממה הם עשויים? משילובים של קינואה, כוסמת, קטניות, דגנים ללא גלוטן ירקות ופירות. לפני הפיכתן ללחם, הקטניות מונבטות ובכך מגיעות לשיא הפוטנציאל התזונתי שלהן ותהליך עיבוד מוצרי הגלם הוא מינימאלי ונשען על מוצרים אורגניים בלבד.

תהליך הפיתוח של מונבטים

בעז אוליברו, בעלים-מנכ"ל של מונבטים, מספר כי הלחמים המונבטים בצורתם הנוכחית הגיעו לאחר שנים של ניסוי וטעייה שהתחילו במטבח הפרטי שלו. כיאה לפיתוח חדשני, בעז חקר את השוק וגילה כי אין ללחם "הקלאסי" תחליף אמיתי וזמין לאנשים שמעוניינים להפחית או להימנע ממזון תעשייתי בשל סיבות בריאותיות או העדפות אישיות. הלחמים המונבטים גם מספקים מענה איכותי ומזין לחולי צליאק, לרגישים לגלוטן, לטבעונים ולצמחונים.

אז כיצד מגשרים בין הפער של הצורך באוכל אורגני שנעשה ללא עיבוד מאסיבי לבין תפוצה יחסית רחבה?

צפו בכתבת הווידאו בה בעז אוליברו עונה לשאלה זו, מסביר כיצד תהליך הכנת הלחם המונבט נעשה וגם כיצד תכינו אותו בבית. רמז?
בזמן הצפייה בכתבה הלחם המונבט כבר יכול להיות מוכן.

אודות מונבטים

"מונבטים" הינם לחמים המבוססים על חומרי גלם שאינם מכילים גלוטן בבסיסם, ללא מוצרים מן החי, ללא שמרים, ללא חומרים משמרים, ללא תוספת סוכר, ללא תוספת שמנים ושומנים, אורגניים למהדרין, כשרים למהדרין ואינם מהונדסים גנטית. חומרי הגלם: קינואה, כוסמת, עדש כתום, צהוב, ירוק, מש, דוחן וסלק.

איפה משיגים אותנו?

באפלקיציה ובאתר הבית שלנו
עם שליח עד אליכם.

ועל המדפים בחנויות:

רשת ניצת הדובדבן
רשת שופרסל במחלקות הגרין
רשת טבע קסטל
רשת אניס
מאיה בוטיק
שדה ירוק

ועוד מגוון חנויות טבע פרטיות
ברחבי הארץ