>>> הורידו את האפליקציה שלנו וקבלו 20% הנחה על הקניה הראשונה ומשלוח עד הבית בחינם!! <<<

כתבנו עלינו בבלוג הצרכנות לבזבז באהבה

כתבה בבלוג לבזבז באהבה, בלוג מתכונים נפלאים, ביקורות מסעדות, בתי מלון, אטרקציות, התנסות במוצרים חדשים, בילויים ובקיצור החיים הטובים, על חבילות המיקסים החדשות שהשקנו.

חבילת מיקסים מונבטים

בין היתר כתבה שרית, מנהלת הבלוג:

"מי שעוקב באדיקות אחרי הבלוג שלי יודע שאני שומרת על אורח חיים בריא ותזונה נכונה כבר מספר שבועות, השלתי ממשקלי כ-19 ק"ג והיד עוד נטויה, על כן בוררת כל דבר שנכנס לפי, לחם אני כבר בכלל לא אוכלת, לאחרונה יצא לי מספר פעמים לטעום את לחמי הבריאות של "מונבטים" אשר בימים אלו משיק שני מארזים חדשים של מיקסים המכילים מגוון סוגים של טעמים. בכל מארז 4 טעמים שונים ובסה"כ – 8 טעמים העשויים משילובים שונים של חומרי הגלם – קטניות, כוסמת, קינואה, דוחן, ירקות ופירות- לדעתי רעיון מהפכני היות ולרוב אנחנו רוצים להחשף לעוד ועוד טעמים ובאופציה הזו אנו יכולים להתרשם ממגוון טעמי מונבטים ובכך למעשה לבחור את החביב עלינו ביותר. "

אודות מונבטים

"מונבטים" הינם לחמים המבוססים על חומרי גלם שאינם מכילים גלוטן בבסיסם, ללא מוצרים מן החי, ללא שמרים, ללא חומרים משמרים, ללא תוספת סוכר, ללא תוספת שמנים ושומנים, אורגניים למהדרין, כשרים למהדרין ואינם מהונדסים גנטית. חומרי הגלם: קינואה, כוסמת, עדש כתום, צהוב, ירוק, מש, דוחן וסלק.

איפה משיגים אותנו?

באפלקיציה ובאתר הבית שלנו
עם שליח עד אליכם.

ועל המדפים בחנויות:

רשת ניצת הדובדבן
רשת שופרסל במחלקות הגרין
רשת טבע קסטל
רשת אניס
מאיה בוטיק
שדה ירוק

ועוד מגוון חנויות טבע פרטיות
ברחבי הארץ