>>> הורידו את האפליקציה שלנו וקבלו 20% הנחה על הקניה הראשונה ומשלוח עד הבית בחינם!! <<<

מהם הלחמים שיכולים להעניק לכם מענה תזונתי מקיף?

לחם הוא הבסיס לכל סנדוויץ' וסנדוויץ' הוא הבסיס לכל מה שטוב בעולם הזה. אפשר לשים בו כל מה שרוצים ולהפוך אותו במהירות לארוחה בריאה ומזינה.

תובנה זו גם לא פסחה על ג'ון מונטאגיו, רוזן מהמאה ה-18 ממחוז סנדוויץ' באנגליה, שלא היה לו זמן לאכול בצורה מסודרת כיוון שהיה שקוע במשחקי פוקר. יום אחד, הוא ביקש ממשרתיו לשים לו בשר בין פרוסות לחם ולהגיש לו לשולחן-כך הסנדוויץ' זכה לשמו והפך לנחלת הכלל (צורת ההגשה של "מזון בין פרוסות לחם" כבר יוחסה בעבר למעמדות הנמוכים) והשאר הוא היסטוריה.
בקיצור? כריך מבטא את הרצון לחסוך בזמן מבלי לוותר על המענה התזונתי המקיף, אך כיום ברור לנו כי 'התוספות' הן מה שהופכות את הכריך לבריא ולאו דווקא הלחם. סטארט אפ ישראלי בעולם המזון בא להפוך את הנחת היסוד הזאת. מה זה להפוך? שהלחם הוא זה שיכיל את כל המרכיבים הבריאים וכל מה שיישאר לנו זה למרוח עליו משהו פשוט… דוגמא? תחשבו כמה זמן ייקח לכם להכין כריך עם כוסמת-בננה-עדשים כתומות-גזר? עם ההשריה והבישול, לפחות חצי יום.
הלחמים המונבטים כבר כוללים בתוכם את מרכיבים אלה ונשאר לכם רק למרוח טחינה או טופו, מה שלוקח לפחות כמה שניות. אך לא רק מוצרי הבסיס חשובים לתזונה, אלא גם דרך הטיפול וההכנה שלהם. הלחמים המונבטים נעשים בעבודת יד והם ללא גלוטן, שמרים וחומרים משמרים. כל המרכיבים הם אורגניים והשילובים השונים של קטניות-פחמימות מספקים מענה תזונתי מקיף.
צפו בכתבת הווידאו בה שוחחנו עם אסף בוך, תזונאי-דיאטן מוסמך ודוקטורנט בבית החולים איכילוב, על היתרונות התזונתיים של המרכיבים השונים הלחמים המונבטים ומדוע הם הופכים כל ארוחה מהירה לבריאה

אודות מונבטים

"מונבטים" הינם לחמים המבוססים על חומרי גלם שאינם מכילים גלוטן בבסיסם, ללא מוצרים מן החי, ללא שמרים, ללא חומרים משמרים, ללא תוספת סוכר, ללא תוספת שמנים ושומנים, אורגניים למהדרין, כשרים למהדרין ואינם מהונדסים גנטית. חומרי הגלם: קינואה, כוסמת, עדש כתום, צהוב, ירוק, מש, דוחן וסלק.

איפה משיגים אותנו?

באפלקיציה ובאתר הבית שלנו
עם שליח עד אליכם.

ועל המדפים בחנויות:

רשת ניצת הדובדבן
רשת שופרסל במחלקות הגרין
רשת טבע קסטל
רשת אניס
מאיה בוטיק
שדה ירוק

ועוד מגוון חנויות טבע פרטיות
ברחבי הארץ