>>> הורידו את האפליקציה שלנו וקבלו 20% הנחה על הקניה הראשונה ומשלוח עד הבית בחינם!! <<<

ת.ז מונבטים: סיפורו של בעז

בעז אוליברו, בעלים-מנכ"ל, מונבטים:

יש בחיים הרגילים דברים שלא עושים לנו טוב. עמוק בלב אנחנו לא באמת רוצים לוותר עליהם, אלא רק למצוא להם דרך נכונה ובריאה יותר. עבורי, ההרגל הזה היה לחם. כן, לחם. המאכל האהוב שמלווה כמעט כל ארוחה.

בין הבאגט לפרוסה או מדוע נאלצתי לוותר על לחם?

עד לפני כמה שנים, סבלתי באופן כרוני מכאבי בטן עזים שאובחנו בסופו של דבר כמחלת המעיים קוליטיס. לאחר אין ספור בדיקות והתייעצויות, הגעתי לנטורופתית שהמליצה לי לוותר על לחם. תוך זמן קצר, הכאבים וסימני המחלה נחלשו באופן דרסטי, אך אם נהיה כנים-זה לא קל לוותר על לחם. מעבר לטעם, הוא מסמל פשטות ומספק נחמה.

אומרים לנו שיש לחם אחר

במהלך הטיפול, הנטורופתית המליצה לי לנסות לחם מקינואה מונבטת. מדובר במוצר ייחודי שלרוע מזלי, זמן קצר לאחר שהתחלתי לאכול אותו גם הפסיקו לייצר אותו. אמרתי לעצמי שעל הלחם הזה שעושה לי טוב אני לא מוותר.

סטארט אפ של לחם מונבט שנולד במטבח הביתי

יום אחד, בלי שום רקע קולינרי, פשוט נכנסתי למטבח והתחלתי בניסיונות לשחזר את הלחם. שיחזור מוצלח של הטעם יגיע בשלב מאוחר יותר. זאת הייתה תקופה ארוכה של ניסוי וטעייה ועם הזמן המטבח הביתי, זה שאמור לשמש אנשים נוספים, כבר לא היה מספיק גדול וידעתי שאם אני רציני בקשר לזה, צריך להקדיש לזה יותר זמן ומקום.

מונבטים: לחמים ללא גלוטן, ללא שמרים וללא חומרים משמרים

כדי לקצר, כך בעצם התחלתי להקים את המפעל שמוכר היום בשם 'מונבטים'-לחמי בריאות מהצומח העשויים משילובים של קינואה, כוסמת, קטניות, דגנים ללא גלוטן ירקות ופירות. המוצרים אינם מכילים גלוטן בבסיסם, אורגניים, טהורים וטבעונים.

מונבטים: לחם לאנשים שמחפשים מוצרים שאינם עוברים תהליך עיבוד אינטנסיבי

כאשר הבנתי כי הלחמים בדרך לתפוצה רחבה יותר, הצבתי לעצמי שתי מטרות. האחת, כל חומרי הגלם יהיו אורגניים וברמה הגבוהה ביותר. השנייה, כל הלחמים המונבטים ימשיכו להיעשות אך ורק בעבודה קפדנית שלנו ובתשומת לב מלאה לכל תהליכי הייצור.

אודות מונבטים

"מונבטים" הינם לחמים המבוססים על חומרי גלם שאינם מכילים גלוטן בבסיסם, ללא מוצרים מן החי, ללא שמרים, ללא חומרים משמרים, ללא תוספת סוכר, ללא תוספת שמנים ושומנים, אורגניים למהדרין, כשרים למהדרין ואינם מהונדסים גנטית. חומרי הגלם: קינואה, כוסמת, עדש כתום, צהוב, ירוק, מש, דוחן וסלק.

איפה משיגים אותנו?

באפלקיציה ובאתר הבית שלנו
עם שליח עד אליכם.

ועל המדפים בחנויות:

רשת ניצת הדובדבן
רשת שופרסל במחלקות הגרין
רשת טבע קסטל
רשת אניס
מאיה בוטיק
שדה ירוק

ועוד מגוון חנויות טבע פרטיות
ברחבי הארץ