>>> הורידו את האפליקציה שלנו וקבלו 20% הנחה על הקניה הראשונה ומשלוח עד הבית בחינם!! <<<

מעוניינים לעבור לתזונה בריאה יותר? הצעד הראשון יכול להיות פשוט

ממחר אני מתחיל לאכול בריא יותר! אך כאשר מגיע 'מחר', אנחנו לוחצים על כפתור ה"סנוז" בשעון ההבטחות של החיים.
במקרה של תזונה, אפשר גם להבין למה. אנחנו פותחים המלצות לתזונה מאוזנת ובריאה ומגלים שעל שלושת רבעי מהמרכיבים בחיים לא שמענו וזמן ההכנה הוא פי 2 ממה שעומד לרשותנו. אז טיפ ראשון וחשוב! לא צריך "לקפוץ" אל עבר תזונה בריאה יותר וכדאי לעשות את זה צעד אחרי צעד. כדאי שגם הצעד הראשון יהיה זמין ופשוט ואחרי שסיגלנו לעצמנו בסיס טוב, אפשר לסמן לעצמנו יעד נוסף.
פעמים רבות, אנשים בוחרים כצעד ראשון לוותר על לחם, אז לא בהכרח חייבים לוותר עליו אבל אפשר לצרוך אותו בצורה אחרת-בריאה יותר.

שאלנו את אסף בוך, תזונאי-דיאטן מוסמך ודוקטורנט בבית החולים איכילוב, כיצד ניתן לעשות את זה? אסף מסביר כי הצעד הראשון יכול להיות מעבר ללחמים ללא גלוטן, ללא שמרים וללא חומרים משמרים. כלומר, לחמים קנויים שאינם תעשייתיים. כאלה שלא תמצאו הם תוספות סוכר, שמנים ושומנים. לחמים אלה יכולים לכלול תוספות סופר בריאות כמו קטניות מונבטות, קינואה, כוסמת ירוקה, דוחן וירקות כמו בטטה וגזר או פירות כמו בננה ותפוח.

הלחמים המונבטים יכולים להחזיק במקפיא עד 10 חודשים מבלי לאבד מערכם התזונתי וזמן ההכנה בבית אורך פחות מ 5 דקות. בקיצור? לחם שיכול לשמש כתוספת מושלמת לארוחה או כארוחה בפני עצמו. ההרכב התזונתי של הלחמים מבטיח תחושת שובע לזמן ממושך כיוון שהערך הגליקמי בהם נמוך עקב הליך השריית הקטניות.
בכתבת הווידאו אסף בוך, מספר על היתרונות הבריאותיים הנוספים שיש ללחמים המונבטים ומה כדאי להוסיף עליהם כדי ליהנות מארוחה טעימה ומאוזנת.

אודות מונבטים

"מונבטים" הינם לחמים המבוססים על חומרי גלם שאינם מכילים גלוטן בבסיסם, ללא מוצרים מן החי, ללא שמרים, ללא חומרים משמרים, ללא תוספת סוכר, ללא תוספת שמנים ושומנים, אורגניים למהדרין, כשרים למהדרין ואינם מהונדסים גנטית. חומרי הגלם: קינואה, כוסמת, עדש כתום, צהוב, ירוק, מש, דוחן וסלק.

איפה משיגים אותנו?

באפלקיציה ובאתר הבית שלנו
עם שליח עד אליכם.

ועל המדפים בחנויות:

רשת ניצת הדובדבן
רשת שופרסל במחלקות הגרין
רשת טבע קסטל
רשת אניס
מאיה בוטיק
שדה ירוק

ועוד מגוון חנויות טבע פרטיות
ברחבי הארץ